ŘÍJEN

• 4.10.  „věda nás baví“ cyklus objevů a pokusů: 1. hodina (předškoláci z MV+ČV)
  • 7.10.  preventivní program „Kůzlátka“ pouze předškoláci z MV a ČV
  • 8.10.  fotografování dětí: stolní kalendář 2020 + 3 ks fotoportrét s vánočním rámečkem.1
  • 11.10. „věda nás baví“ cyklus objevů a pokusů 2. hodina (předškoláci z MV a ČV)
  • 14.10. preventivní program „Ferda a hra na schovávanou“ pouze předškoláci z MV a ČV
  • 15.10. přerušení provozu MŠ s důvodu přerušení dodávky vody v oblasti Záběhlic.
  • 18.10. „věda nás baví“ cyklus objevů a pokusů 3. hodina (předškoláci z MV a ČV)
  •  24.10. náhradní a poslední aktivita preventivního programu Proxima sociale: rozpoznávání a zvládání emocí třídy MV a ČV dopoledne
  • 25.10. „věda nás baví“ cyklus objevů a pokusů 4. hodina (předškoláci z MV a ČV)

LISTOPAD

• 1.11.+8.11.+15.11.+22.11.+29.11. pátky: „věda nás baví“ 5.-9. hodina, přihlášení předškoláci z MV a ČV
  •  4.11. – 6.11. příprava výstavky: děti si přinesou do školky doma s rodiči zhotovený výrobek z brambory (výstavka v koridoru)
  • 7.11. čtvrtek „bramborový den ve školce“
  • 12.11. úterý „svatomartinské dopoledne ve školce a na zahradě“
  • 13.11. středa: „První pomoc“ interaktivní program 1.pomoci s vlastním plyšákem dítěte a prohlídkou sanitního vozu přímo u nás ve školce: postupně všechny třídy. Hrazeno z příspěvků rodičů.

PROSINEC

• 4.12. středa „vánoční dílna rodičů s dětmi“ od 12 – 16 hodin. v koridoru školky

LEDEN

• 15.1. středa Tajemství našeho těla s krvinkou Dášou: interaktivní program pro třídy MV a ČV
  • 15.1. středa Zimní hrátky se zvířátky: interaktivní environmentální program pro třídy ZV a ŽV
  • plánujeme besedu se školní psycholožkou PhDr.V.Masákovou z PPP pro Prahu 4
  • plánujeme orientační testy školní zralosti ve spolupráci s PPP pro Prahu 4

ÚNOR

• 5.2. středa „Kouzla do školky“ zábavný program pro děti
  • 17.2.-21.2. „jarní prázdniny“ provoz bude omezen

BŘEZEN

• 12.3. čtvrtek „Princezna a drak“: divadlo pro děti
  • 26.3. čtvrtek „Můj kamarád strom“ interaktivní environmentální program v přírodě pro třídy MV a ČV

DUBEN

• celoškolní celodenní výlet do farmy Blaník (přesný termín upřesníme v březnu)
  • 29.4. „Klaun Pepino“ zábavný program pro děti

KVĚTEN

• besídky ke svátku matek
  • pasování na předškoláky

ČERVEN

• 9.6. divadlo Matěje Kopeckého

Další programy budeme připravovat v průběhu školního roku.