Vážení rodiče předškoláků,

děkujeme za přihlašování dětí na 2. pololetí do projektu „Věda nás baví.“ 14ti dílný cyklus objevování a zkoumání bude probíhat vždy v úterý dopoledne. Je určen pouze pro předškolní děti. Bude probíhat ve dvou časech. Od 9:15 hod. pro předškoláky z modrých a od 10:15 hod. pro předškoláky z červených.
Projekt zařazujeme jako součást našeho vzdělávacího programu formou nabídky. Bližší informace o projektu a ceně a závazné přihlášení najdete na níže uvedené webové adrese.

Přihlášky rodičů zde:
https://www.vedanasbavi.cz/krouzky-pro-deti-skolky-prihlaska?ID_mesta=1

O aktuálním obsahu učiva budete informováni prostřednictvím aplikace LYFLE. Kdo ještě LYFLE nemá, může si ho stáhnout přes následující QR kódy, nebo jej nalezne v AppStore a Obchod Play pod názvem LYFLE. Na webu najdete přístup na www.lyfle.com

23. 9. 2019